‘Als muzikant is er wat minder te spelen in deze tijd, dus zo’n Nederland Zingt opname is een krent uit de pap.’
30 april 2021 · 11:35
Update: 24 februari 2025 · 14:13
Onlangs was Psalmen voor Nu te gast bij de Nederland Zingt opname in de Cunerakerk in Rhenen. Zij zongen daar prachtige liederen, samen met de Staff Songsters van het Leger des Heils en kleinkoor Laudate.
Diezelfde dag zijn we in gesprek gegaan met de vocalisten van Psalmen voor Nu: Sergej Visser en Ilse Bevelander. Hoe gaat het nu met hen in deze coronatijd? En waar kijken ze het meest naar uit als alles weer mag? Je ziet het in de onderstaande video’s.
Sergej Visser
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Lukt het niet om de video's af te spelen? Klik dan hier voor hulp.
Ilse Bevelander
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
'Het laatste lied' is 'hét christelijke platform voor live muziek tijdens een uitvaart, rouwdienst of begrafenis.' Meer informatie over 'Het laatste lied' is hier te vinden.
Psalmen voor Nu bij Nederland Zingt
De afgelopen weken was Psalmen voor Nu al te zien bij Nederland Zingt. Ook zie je de groep nog in de uitzendingen van 1 en 8 mei. Kijken dus!
Nederland Zingt - 18:05 uur - NPO 2 en YouTube
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: Herdenking en Bevrijding
Dit weekend in Nederland Zingt: Herdenking en Bevrijding
- Organist Gerwin van der Plaats had een moeilijke start: 'Ik was boos op God'
Organist Gerwin van der Plaats had een moeilijke start: 'Ik was boos op God'
- Kies de Psalm van de week voor de Muzikale Fruitmand van 4 mei
Kies de Psalm van de week voor de Muzikale Fruitmand van 4 mei
Lees ook
- Speciale aflevering Bevrijdingsconcert Katwijk aan Zee
Speciale aflevering Bevrijdingsconcert Katwijk aan Zee
- Dit weekend in Nederland Zingt: God zorgt altijd voor mij
Dit weekend in Nederland Zingt: God zorgt altijd voor mij
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.