Aanbidding van bijzondere jongeman raakt velen: 'Je bent dapper!'
19 juni 2024 · 10:45
Update: 19 juni 2024 · 10:45
De First Baptist Woodstock Church heeft een bijzondere jongeman de zangdienst laten leiden. In onderstaand videofragment gaat Alec voor in de aanbidding met het lied 'Goodness of God'. Veel mensen worden door het lied en de voordracht geraakt. Het lied is inmiddels meer dan 127.000 keer geliket. Ook bekende zangers en zangeressen reageren.
Zo schrijft Nicole Scherzinger: 'Alec je bent dapper! Dankjewel voor het delen van je prachtige stem en hart door lofprijs en aanbidding!' Gospelzanger Jonathan McReynolds vindt het ook mooi dat de jongeman getuigt: 'Yessir!' Daarnaast reageren mensen blij dat Alec zoveel positiviteit verspreidt op Instagram met zijn optreden en daarmee mensen met allerlei beperkingen vertegenwoordigt.
De weergave van Facebook vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: 'Wees mijn verlangen' en 'Gered door Genade'
Dit weekend in Nederland Zingt: 'Wees mijn verlangen' en 'Gered door Genade'
- 'Toekomst vol van hoop is een krachtig lied juist in deze tijd vol oorlog en onzekerheid.'
'Toekomst vol van hoop is een krachtig lied juist in deze tijd vol oorlog en onzekerheid.'
Lees ook
- Iraniërs en Israëliërs aanbidden God in schuilkelder
Iraniërs en Israëliërs aanbidden God in schuilkelder
- 'Toekomst vol van hoop is een krachtig lied juist in deze tijd vol oorlog en onzekerheid.'
'Toekomst vol van hoop is een krachtig lied juist in deze tijd vol oorlog en onzekerheid.'
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.