
Leestijd: 3 min
Soms doet het leven zoveel pijn, dat het je gewoon niet meer lukt om te zingen. Toch kan muziek je door de zwarte nacht heen helpen. Daar staan we deze week in onze uitzending en online bij stil! We horen verhalen van muzikanten die door een moeilijke tijd gingen, maar ook van mensen die mochten zingen voor iemand die het moeilijk had.
Omdat we dit najaar weer uitzendingen op zaterdag én zondag hebben (hoera!) die heel mooi op elkaar aansluiten, hebben we besloten om elke week een 'themaweek' te maken. De uitzending van zaterdag is dan de wat klassiekere uitzending van Nederland Zingt, en op zondag is er elke week een predikant van de PKN die een verdiepende overdenking verzorgt over het thema. Op onze socials, op de website en in de nieuwsbrief komen er mooie artikelen, liederen en plaatjes voorbij die hier mooi bij aansluiten.
Bij Nederland Zingt houden we van zingen. Dat is vast meer dan duidelijk! Maar wat moet je doen als het leven je zo zwaar valt dat je niet meer kunt zingen? Zangeres Ann Michelle Lee (die je ook voorbij hebt zien komen op de Nederland Zingt Dag!) komt voorbij met een kwetsbaar verhaal over een moment dat zij het even niet meer in haar had om te zingen. Een verhaal met een hoopvol eind, omlijst met de prachtige liederen hieronder.
Deze liederen gaan we zingen:
Ook als het donker is in ons leven, mogen we blijven zingen. Soms moet je heel bewust die keuze maken: ik wíl zingen. Want hoopvolle liederen voor God kunnen je door de nacht heen helpen. Die hoopvolle muziek zingen we samen in de uitzending. Dominee Bas van der Graaf verzorgt de overdenking.
Deze liederen gaan we zingen