Navigatie overslaan
Word vriend

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Deze week zingen we samen lofliederen voor God!

25 april 2021 · 16:25

Update: 24 februari 2025 · 14:13

Het belooft een heerlijk vrolijke week te worden bij Nederland Zingt. De hele week staat namelijk in het teken van het thema ‘Hoor ons loflied’. Van oude Johannes de Heer liederen tot gloednieuwe Opwekking: alles komt voorbij.

Ben of ken jij iemand die de hele dag door christelijke liederen zingt? Prijs jij God de hele dag door met de prachtigste muziek? Of verkoopt de groenteboer in jouw dorp al zingend de wortels en spruitjes? Laat het ons weten! Mail je verhaal naar nederlandzingtonline@eo.nl of stuur ons een persoonlijk bericht via Facebook of Instagram.

Wie weet zien we het verhaal dat jij hebt doorgegeven aanstaande zaterdag (1 mei 2021) terug in de uitzending. Zo gaan we samen God loven en prijzen met de mooiste liederen.

Begin je week met ‘Juicht, want Jezus is Heer / Hij is verheerlijkt’

Nu alvast in de stemming komen voor de uitzending? Zing alvast mee met het vrolijke ‘Juicht, want Jezus is Heer / Hij is verheerlijkt’, gezongen door Sela. 

De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze artiestSela
Sela

      Deel dit artikel:

      Meest gelezen

      Lees ook

      Mis niets van Nederland Zingt

      Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.

      Lees onze privacyverklaring.