Navigatie overslaan
Word vriend

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Dit weekend in Nederland Zingt: Hij maakt alles nieuw

30 december 2024 · 17:00

Update: 30 december 2024 · 17:24

Dit weekend hebben we twee mooie thema's waar we over gaan zingen! Beide thema's staan in het teken van een nieuw jaar, een nieuw begin. Lees hieronder wat je kunt verwachten!

Hij maakt alles nieuw | Zaterdag 4 januari, 17.45 op NPO2

Samen zingen we over het prachtige thema 'Hij maakt alles nieuw'. Met vele mooie liederen zingen we over de Godheid en grootheid van God.

Deze liederen gaan we zingen:

  • Dit is een morgen (Ann Michelle Lee en Vocals, Lebuinuskerk in Deventer)
  • Alles nieuw (Arien Vink en Amanda Lock, Oude kerkje in Kortenhoef)
  • Op die dag (The Choir Company Vocals en Samenzang, Hooglandse kerk in Leiden)
  • God is getrouw, zijn plannen falen niet (Samenzang, Grote kerk in Schiedam)
  • Great is His faithfullness (Charis Music, Grote kerk in Schiedam)
  • Ademkracht (The Choir Company Vocals en Samenzang, Hooglandse kerk in Leiden)
  • Bouw Uw koninkrijk (William Wixley, Alice Hoolsema, Lotte van Bolhuis en Samenzang, Martinikerk in Sneek)

Gelukkig nieuw jaar | Zondag 5 januari, 11:05 op NPO2

Aan het begin van een nieuw jaar wensen we elkaar vaak toe dat het een gelukkig jaar mag worden. Toepasselijk om daarom vandaag te lezen uit Psalm 1, die begint met de woorden: "Gelukkig is de mens". Maar wat maakt nou dat je daadwerkelijk een gelukkig mens kunt worden? Ds. Albert Jan Treur vertelt er meer over in de meditatie. De liederen gaan over Gods grootheid en Zijn trouw waarmee Hij ons ook het komende jaar weer wil omringen.

Deze liederen gaan we zingen:

  • Ik zal zo lang ik leef bezingen in mijn lied (Psalm 89:1 en 6) (Vocals en Samenzang, Jaarbeurs in Utrecht)
  • U die mij geschapen heeft (Vocalgroup Voice en Samenzang, Grote kerk in Westzaan)
  • Volle verzeek'ring (Familie Van der Vijver, Mauritiuskerk in IJlst)
  • Welzalig wie de rechte wegen gaan (Vocals en Samenzang, Lebuinuskerk in Deventer)
  • Psalm 1 - Heer U prijst mijn ziel gelukkig (The Psalm Project)
  • Geprezen zij God (Vocals en Samenzang, Lebuinuskerk in Deventer)
  • Zegen ons algoede (Lotte van Bolhuis, Alice Hoolsema, William Wixley en Samenzang, Martinikerk in Sneek)

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Nederland Zingt

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.

Lees onze privacyverklaring.