Navigatie overslaan
Word vriend
Uitgelichte afbeelding

Dit weekend in Nederland Zingt: Ja, God is goed (vanuit Apeldoorn) & een gehoortest

gisteren · 16:45| Leestijd:3 min

Update: vandaag · 21:33

Er staan weer twee mooie uitzendingen voor je klaar. En ook vind je zaterdag een extra lange online special op ons YouTube-kanaal. Lees hieronder wat je kunt verwachten. Geniet mee van prachtige samenzang en liederen!

Ja, God is goed vanuit Apeldoorn | Zaterdag 25 oktober om 17.45u op NPO2

Deze zaterdag zingen we met elkaar feestelijke liederen vanuit de Grote kerk in Apeldoorn. We staan ook stil bij het 35-jarige jubileum van Nederland Zingt. 22 november vieren we dat met 3.500 mensen in Barneveld, maar de dankbaarheid klinkt ook in deze aflevering al in de liederen door!

Deze liederen zingen we met elkaar:

  • Goedheid van God (Esther Mijnheer, Chesron Ledes, Myrthe Ebbers & samenzang)
  • Mijn Jezus, mijn redder (Familie Van der Vijver & samenzang)
  • Wat God doet, dat is welgedaan (Esther Mijnheer, Chesron Ledes, Myrthe Ebbers & samenzang)
  • You raise me up (Broers Vink & samenzang)
  • Heer, uw licht en uw liefde schijnen (Esther Mijnheer, Chesron Ledes, Myrthe Ebbers & samenzang)
  • Ik wandel in het licht met Jezus (Esther Mijnheer, Chesron Ledes, Myrthe Ebbers & samenzang)
  • Jezus leeft in eeuwigheid (Esther Mijnheer, Chesron Ledes, Myrthe Ebbers & broers Vink & samenzang)
  • Ga nu heen in vrede (Esther Mijnheer, Chesron Ledes, Myrthe Ebbers & broers Vink & samenzang)

Meer zingen? Bekijk de Apeldoor-special op Youtube

Op zaterdagmiddag 16:00 uur verschijnt er ook een extra lange aflevering vanaf het Nederland Zingt Event in Apeldoorn op ons YouTube-kanaal. Met heel veel liederen en beeld van achter de schermen. 

Een gehoortest | Zondag 26 oktober om 11.05 u op NPO2

In de uitzending van vanmorgen klinkt samenzang vanuit diverse kerken. Wie weet wordt net dat bijzondere lied gezongen of hoor je iets in de tekst waarmee je weer verder kunt. Iets dat precies op dit moment nodig was. Paulien Vervoorn vertelt over "Laat wie oren heeft, goed luisteren". Haar overdenking gaat over het verhaal van de zaaier.

Deze liederen zingen we met elkaar:

  • Dit is de dag die de Heer heeft gemaakt (Samenzang, vanuit de Hervormde Kerk in Loenen aan de Vecht)
  • Liefde, liefde (Christelijk mannenkoor De Lofzang, vanuit de Martinikerk in Bolsward)
  • Jezus alleen (Familie Van der Vijver, vanuit de Grote kerk in Apeldoorn)
  • Heugelijke tijding, bron van hartverblijding (Samenzang, vanuit de Andreaskerk in Katwijk aan Zee)
  • Vertrouwde woorden "Ancient Words" (Vocals Cicle of Friends, vanuit e Martinikerk in Doesburg)
  • Laat m' in U groeien bloeien (Kees Kraayenoord, The Choir Company Vocals & samenzang, vanuit de Hooglandse Kerk in Leiden)
Nederland Zingt

Dit artikel hoort bij het programma

Nederland Zingt

Nederland Zingt
Nederland zingt op zondag

Dit artikel hoort bij het programma

Nederland zingt op zondag

Nederland zingt op zondag

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Nederland Zingt

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.

Lees onze privacyverklaring.