Navigatie overslaan
Word vriend

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Dit weekend in Nederland Zingt: Samenzang vanuit de Westerkerk in Amsterdam

13 maart 2025 · 12:07

Update: 21 maart 2025 · 18:55

Dit weekend kun je kijken naar twee prachtige tv-uitzendingen! Zing mee met liederen als 'Juicht Gode toe, bazuin en zing' en 'Spreek, o Heer, door uw heilig woord'

Liederen vanuit de Westerkerk in Amsterdam - Nederland Zingt| Zaterdag 15 maart om 17.45u op NPO2

Vanuit de Westerkerk in Amsterdam zingen we liederen over de liefde van Jezus, Zijn wonderen en wat Hij voor ons betekent!

Zing mee met:

  • Juicht Gode toe, bazuin en zing - Psalm 100 (Samenzang, De Westerkerk in Amsterdam)
  • Alles wat over ons geschreven is (Nanette Mans, Samenzang, De Westerkerk in Amsterdam)
  • De toekomst is al gaande (Samenzang, De Westerkerk in Amsterdam)
  • Hij die de blinden weer liet zien (Nanette Mans, Samenzang, De Westerkerk in Amsterdam)
  • Christ is our cornerstone (Westercantorij o.l.v. Evan Bogerd, De Westerkerk in Amsterdam)
  • O Jezus, hoe vertrouwd en goed (Nanette Mans, Samenzang, De Westerkerk in Amsterdam)
  • Kyrie - Messe Solennelle Op. 16 (Jeroen Spitteler, dirigent, Evan Bogerd, hoofdorgel, De Westerkerk in Amsterdam)
  • Gij die alle sterren houdt (Nanette Mans, Samenzang, De Westerkerk in Amsterdam)

Youtube special Amsterdam - 15 maart om 16:00u op Youtube

Zaterdag 16:00 uur kijk je naar een prachtige Youtube special vanuit de Westerkerk in Amsterdam. We zingen liederen als 'Op bergen en in dalen' en 'Gij die alle sterren houdt'.

De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Ik geloof! Kom mijn ongeloof te hulp | Zondag 16 maart om 11:05 uur op NPO2

Geloof en ongeloof liggen soms dicht bij elkaar. In het Bijbelboek Marcus staat het verhaal van een vader die met zijn zieke zoon bij Jezus komt. De man is wanhopig en roept: "Heer ik geloof, kom mijn ongeloof te hulp!" Daarna doet Jezus iets bijzonders. Spreker Albert Jan Treur vertelt erover in zijn meditatie. We zingen daarnaast prachtige liederen!

Liederen die we gaan zingen:

  • Heugelijke tijding, bron van hartverblijding (Martin Mans - orgel, Samenzang, De Andreaskerk in Katwijk)
  • Gij die gelooft verheugt u samen - Feest van genade (The Choir Company Vocals, Samenzang, Grote of Loolaankerk in Apeldoorn)
  • Heer, ik hef mijn hart en handen - Psalm 25 (Samenzang, St. Joriskerk in Amersfoort)
  • Spreek, o Heer, door uw heilig woord (Tenira Sturm, Samenzang, Grote- of Sint Joriskerk in Westzaan)
  • Ik heb U nodig (Remko Harms, Vocaal Ensemble Confianza o.l.v. Bert, Sint Catharinakerk in Doetinchem)
  • Wij blijven geloven (Chr. Gemengd Koor Cantate Deo o.l.v. Mark Brandwijk, St. Joriskerk in Amersfoort)

Wat denk jij?

Wat is jouw favoriete manier om mee te zingen?

      Deel dit artikel:

      Meest gelezen

      Lees ook

      Mis niets van Nederland Zingt

      Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.

      Lees onze privacyverklaring.