De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Drie zussen zingen samen prachtige versie van ‘No Longer Slaves’
19 augustus 2020 · 12:20
Update: 24 februari 2025 · 14:47
Wauw, wij zijn onder de indruk van deze prachtige versie van ‘No Longer Slaves’. Drie zussen zingen samen het bekende lied, zowel in het Engels als in het Haïtiaans Creools. Dit is van oudsher de taal van de armere bevolking van Haïti.
Deze taal wordt gebruikt in het lied, omdat de zussen geïnspireerd raakten door het verhaal van een Haïtiaanse vader. Zijn zoon was het slachtoffer van mensenhandel. De vader begon grote zoekacties in de hoop zijn zoon terug te vinden. Zijn zoon vond hij niet, maar wel veel andere kinderen. Hij nam ze in huis en behandelde als zijn familie.
In de videoclip zien we niet alleen de drie zussen in een indrukwekkend landschap, maar zien we ook heel veel kinderen van over de hele wereld. En we zien mensen die voor hen zorgen. Met deze videoclip willen de zangeressen aandacht vragen voor mensenhandel en kindermisbruik over de hele wereld. Wat een indrukwekkend verhaal achter een ‘eenvoudige’ video!
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: Wachten op de oogst en stilte na de storm
Dit weekend in Nederland Zingt: Wachten op de oogst en stilte na de storm
- Dit weekend in Nederland Zingt: Jezus Overwinnaar & Extra tijd
Dit weekend in Nederland Zingt: Jezus Overwinnaar & Extra tijd
Lees ook
- Chr. Kamper Mannenkoor D.E.V. zingt 'Dierb're Heer en Heiland'
Chr. Kamper Mannenkoor D.E.V. zingt 'Dierb're Heer en Heiland'
- Jurjen ten Brinke: "Samen zingen verbindt, over kerkmuren heen"
Jurjen ten Brinke: "Samen zingen verbindt, over kerkmuren heen"
- Op vakantie met Nederland Zingt: "Ik zou het iedereen aanraden!"
Op vakantie met Nederland Zingt: "Ik zou het iedereen aanraden!"
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.