De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Ds. Arie van der Veer: 'Heel wat mensen zijn bang in deze tijd'
21 april 2024 · 07:00
Update: 21 april 2024 · 07:00
Op deze zondagochtend deelt ds. Arie van der Veer een overdenking uit Tessalonicenzen waarin hij uitleg geeft over de wederkomst van Jezus Christus. Volgens de dominee zijn er best heel wat mensen bang in deze tijd. Van der Veer kan daar ook wel inkomen: 'Het lijkt wel of de wereld z'n eigen ondergang aan het voorbereiden is.'
In 1 Tessalonicenzen 5:2 staat dat 'De dag van de Heer komt als een dief in de nacht.' Volgens de dominee weten we dus niet precies wanneer Jezus terugkomt. Hij komt onverwachts. Maar met de nadruk op die laatste 's'. Van der Veer legt uit: 'Hij komt onverwachts, maar niet onverwacht. Onthou dat.' Bekijk de hele overdenking van ds. Arie van der Veer in bovenstaande video.
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: Hij is goed & Maak je geen zorgen
Dit weekend in Nederland Zingt: Hij is goed & Maak je geen zorgen
- Zingen met het hele gezin vanaf de New Wine Zomerconferentie
Zingen met het hele gezin vanaf de New Wine Zomerconferentie
Lees ook
- Dit weekend in Nederland Zingt: Lopen op het water & De mus en de zwaluw
Dit weekend in Nederland Zingt: Lopen op het water & De mus en de zwaluw
- Zo klonk de Muzikale Fruitmand-presentator Youri vroeger
Zo klonk de Muzikale Fruitmand-presentator Youri vroeger
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.