Navigatie overslaan
Word vriend

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

‘Ik ben dankbaar dat ik Wout elke dag in de ogen kan kijken.’

28 juli 2020 · 10:55

Update: 24 februari 2025 · 14:38

Bij onze collega's van EVA verscheen dit weekend een prachtig artikel van het verhaal van Diny Heslinga, de vrouw van Wout.

Wout was afgelopen zondag te gast in onze uitzending van Nederland Zingt Dichtbij. Heb jij deze uitzending gemist of wil je deze nog een keer bekijken? Klik dan hier.

‘Ik ben dankbaar dat ik Wout elke dag in de ogen kan kijken.’

Diny Heslinga is op vakantie met een vriendin in Griekenland, als ze een alarmerend telefoontje krijgt. Haar man Wout heeft een ernstig ongeluk gehad met de racefiets en wordt met spoed naar het UMC gebracht. Diny: “Ik zat gelijk in de actiemodus. Ik moest zo snel mogelijk naar Nederland, naar Wout!”

      Deel dit artikel:

      Meest gelezen

      Lees ook

      Mis niets van Nederland Zingt

      Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.

      Lees onze privacyverklaring.