De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Meisje dat Psalm 42 zong onderweg naar het ziekenhuis zingt 'Als een hert' op Urk
8 maart 2024 · 07:00| Leestijd:2 min
Update: 8 maart 2024 · 07:00
Onlangs kregen we als redactie van Nederland Zingt de vraag hoe het nu gaat met Flore. Het meisje kreeg op vierjarige leeftijd veel aandacht in christelijk Nederland toen ze onderweg naar het ziekenhuis Psalm 42 uit volle borst in de auto meezong. Ze werd in het ziekenhuis behandeld voor leukemie. Inmiddels gaat het stukken beter met Flore. Zo was ze in de zomer van 2022 alweer zingend te zien op Urk, tijdens Zingen in de Zomer. Ook daar bracht ze een schitterend lied dat op Psalm 42 gebaseerd is ten gehore.
Die versie van 'Als een hert dat verlangd naar water' willen we je dan ook niet onthouden en kun je bekijken in bovenstaande video. Hoe bijzonder is het dat zo'n jong meisje zich in haar lied tot God richt, temidden van lichamelijke nood. Iets waar we allemaal een voorbeeld aan kunnen nemen. David, de schrijver van veel psalmen, verkeerde ook dikwijls in nood en ging daarmee naar God. Laten we niet vergeten dat we niet 'perfect' bij God aan hoeven komen met onze zorgen. Hij wil ze juist verlichten en ons perspectief geven op een hoopvolle toekomst!
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: 'Heer, die mij ziet zoals ik ben' en 'Beseffen dat je mens bent'
Dit weekend in Nederland Zingt: 'Heer, die mij ziet zoals ik ben' en 'Beseffen dat je mens bent'
- Massale samenzang in Kampen, bekijk hier de speciale uitzending van Nederland Zingt
Massale samenzang in Kampen, bekijk hier de speciale uitzending van Nederland Zingt
- Nieuwe band met vertrouwde gezichten: 'Laudate is een muzikale vriendengroep'
Nieuwe band met vertrouwde gezichten: 'Laudate is een muzikale vriendengroep'
Lees ook
- Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
- Koop of verkoop je Nederland Zingt Jubileumdag ticket veilig via onze website
Koop of verkoop je Nederland Zingt Jubileumdag ticket veilig via onze website
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.