Navigatie overslaan
Word vriend
Uitgelichte afbeelding

Nederland Zingt heeft een eigen boek: "Tot aan die dag"

vandaag · 15:15| Leestijd:3 min

Update: vandaag · 15:15

Voor het eerst in de geschiedenis van Nederland Zingt brengen we een eigen boek uit: ‘Tot aan die dag’. Het inspiratieboek is de afgelopen maanden met veel zorg en liefde samengesteld door de redactie. En nu kunnen we dit goede nieuws eindelijk met iedereen delen. Want vanaf vandaag is dit boek te koop!

In Tot aan die dag vind je bemoedigingen, liederen, Bijbelteksten en overdenkingen die je helpen om elke dag te leven met je ogen gericht op Jezus. Met bijdragen uit Nederland Zingt uitzendingen, podcasts en de app, geschreven door onder andere Jurjen ten Brinke, Gor Khatchikyan, Ilse Visser, Paulien Vervoorn en ds. Arie van der Veer. 

Het is een zogenoemd koffietafelboek die je open op tafel legt, terwijl je een lied, tekst of foto op je in laat werken. Het is ook een boek vol inspiratie om te gebruiken als je op zoek bent naar een bemoedigende of mooie tekst voor een specifiek moment in iemands leven. Bijvoorbeeld bij een geboorte, ziekbed of een huwelijk.

Ooit komt er een dag

"Tot aan die dag wil ik weten wie U bent wil ik leven dicht bij U en mij geven in aanbidding", deze woorden uit het bekende lied Ooit komt er een dag waren de inspiratiebron voor de titel van het boek. Ze verwijzen naar de beloofde terugkomst van Jezus. In die verwachting leven we. Maar tot aan die dag gebeurt er nog van alles in ons leven. Voor die gewone en speciale dagen, met mooie en moeilijke momenten, wil dit boek je geloof, hoop en liefde geven.

Het boek bevat de volgende 10 hoofdstukken:

  • dag van genade
  • dag van danken
  • dag van tranen
  • dag van trouw
  • dag van vieren
  • dag van stilte
  • dag van leiding
  • dag van overgave
  • dag van volharding
  • dag van verwachting

Muziek

Tot aan die dag is meer dan een boek. Bij het boek hoort ook muziek van Nederland Zingt. Via een QR-code zijn per hoofdstuk passende afspeellijsten te beluisteren.

Ellen van der Veer

De aanleiding voor dit boek is het 35-jarig bestaan van het televisieprogramma Nederland Zingt. Het eerste exemplaar werd tijdens de Jubileum Dag door Mirjam Bouwman uitgereikt aan Ellen van der Veer, dochter van ds. Arie van der Veer. Ds. Arie van der Veer was in zijn leven nauw verbonden met Nederland Zingt.

Wat denk jij?

Heb jij het boek 'Tot aan die dag' al gekocht?

Aantal reacties: 0

Nederland Zingt

Dit artikel hoort bij het programma

Nederland Zingt

Nederland Zingt
Nederland zingt op zondag

Dit artikel hoort bij het programma

Nederland zingt op zondag

Nederland zingt op zondag
Nederland Zingt Jubileum Dag-ticket over? Veel mensen wachten nog met smart op een kaartje

Dit artikel hoort bij het evenement

Nederland Zingt Jubileum Dag-ticket over? Veel mensen wachten nog met smart op een kaartje

Nederland Zingt Jubileum Dag-ticket over? Veel mensen wachten nog met smart op een kaartje

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Nederland Zingt

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.

Lees onze privacyverklaring.