De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Nederland Zingt-reis naar Groningen en Emden gaat niet door; wel zangdienst met Bert Noteboom
24 april 2025 · 15:09| Leestijd:2 min
Update: 25 april 2025 · 08:35
De 4-daagse Nederland Zingt-reis naar Emden en Groningen die eind mei gepland stond, gaat niet door. Er is volop promotie geweest voor de reis, zowel in het EO-magazine Visie als via de nieuwsbrieven van Nederland Zingt. Daarnaast hebben we een campagne gevoerd op social media en is de reis onder de aandacht gebracht tijdens het Nederland Zingt Event. Ondanks al deze inspanningen bleef het aantal aanmeldingen helaas achter. In overleg met de EO is daarom besloten de reis te annuleren.
We begrijpen goed dat dit een teleurstelling kan zijn – dat is het voor ons ook. We hadden er alle vertrouwen in dat deze korte reis zou aansluiten bij een behoefte. In goed overleg met Bert Noteboom, die tijdens de reis de overdenkingen zou verzorgen, hebben we besloten dat de samenzangdienst in Oostwold (Oldambt) op zondagmiddag wél doorgaat. Bert neemt hiervoor de organisatie op zich. Martin Zonnenberg en Marjolein de Wit verzorgen de muzikale begeleiding. Je bent van harte welkom! De toegang is gratis.
Datum: Zondag 25 mei
Tijd: 16:00 uur
Locatie: Hervormde Kerk, Oostwold (Oldambt)
Graag wijzen we je er ook nog op dat van 13 t/m 18 september aanstaande een Nederland Zingt-reis plaatsvindt naar Vlaanderen en Noord-Frankrijk.
Meest gelezen
- Massale samenzang in Kampen, bekijk hier de speciale uitzending van Nederland Zingt
Massale samenzang in Kampen, bekijk hier de speciale uitzending van Nederland Zingt
- Dit weekend in Nederland Zingt: 'Heer, die mij ziet zoals ik ben' en 'Beseffen dat je mens bent'
Dit weekend in Nederland Zingt: 'Heer, die mij ziet zoals ik ben' en 'Beseffen dat je mens bent'
- Nieuwe band met vertrouwde gezichten: 'Laudate is een muzikale vriendengroep'
Nieuwe band met vertrouwde gezichten: 'Laudate is een muzikale vriendengroep'
Lees ook
- Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
- Koop of verkoop je Nederland Zingt Jubileumdag ticket veilig via onze website
Koop of verkoop je Nederland Zingt Jubileumdag ticket veilig via onze website
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.