Psalm van de week: Psalm 130 of Psalm 134
vandaag · 15:37
Update: vandaag · 15:49
Ook aanstaande zondag is er weer een Muzikale Fruitmand op Radio 5. Dit keer met een nieuwe presentator in de persoon van Youri van der Geest! We hebben met pijn in ons hart afscheid genomen van Petra de Joode die na meer dan 40 jaar trouwe dienst met pensioen is gegaan. Gelukkig blijft de Psalm van de week in ere en kun je ook deze week weer stemmen.
Wat denk jij?
Welke Psalm wil jij zondag horen?
De nieuwe generatie neemt het dus vanaf aankomende zondag over en eerder deze week verscheen er een artikel over de nieuwe presentator. Maak hier kennis met Youri van der Geest die het presenteren van de Fruitmand als een 'nieuwe bediening' ziet.
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: Wachten op de oogst en stilte na de storm
Dit weekend in Nederland Zingt: Wachten op de oogst en stilte na de storm
- Jong stel zoekt God en komt dan hier: 'Kippenvel!'
Jong stel zoekt God en komt dan hier: 'Kippenvel!'
Lees ook
- “Een liefdeslied voor onderweg” – Sera Noa over Symfonie, Zuid-Afrika en Gods trouw
“Een liefdeslied voor onderweg” – Sera Noa over Symfonie, Zuid-Afrika en Gods trouw
- Radiopresentator Youri (27): "Geloof is het anker waar ik op terug kan vallen"
Radiopresentator Youri (27): "Geloof is het anker waar ik op terug kan vallen"
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.