De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
'Raambellen' in de ouderenzorg
2 juni 2020 · 18:23| Leestijd:2 min
Update: 24 februari 2025 · 14:25
‘Raambellen’. Een term waar we een paar maanden geleden nog nooit over hadden gehoord. Maar in deze tijd is het een vorm van contact in (onder andere) de ouderenzorg. Fijn om te zien hoe ouderen toch zo nog een vorm van bezoek kunnen ontvangen, want voor velen van hen is deze tijd eenzaam en zwaar. Jurjen was aanwezig bij zo’n gesprekje. Nieuwsgierig hoe dat was? Je ziet het in deze video!
De uitzending met Daniëlle terugkijken?
In de uitzending van afgelopen zondag vertelt Daniëlle van Kuiken meer over de haar werk al woonondersteuner in de ouderenzorg en hoe dat in deze tijd eruit ziet. Ook het bovenstaande fragment komt daarin voor.
Heb je de uitzending met Daniëlle gemist, of wil je 'm gewoon nog eens kijken? De uitzending van Nederland Zingt Dichtbij met Daniëlle kan je hier terugvinden.
Meest gelezen
- Massale samenzang in Kampen, bekijk hier de speciale uitzending van Nederland Zingt
Massale samenzang in Kampen, bekijk hier de speciale uitzending van Nederland Zingt
- Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
- Luister naar het adembenemende 'Agnus Dei' van VOCES8
Luister naar het adembenemende 'Agnus Dei' van VOCES8
Lees ook
- LEV deelt hoop uit in schijnbaar hopeloze tijden: 'Het zit in de kleine dingen'
LEV deelt hoop uit in schijnbaar hopeloze tijden: 'Het zit in de kleine dingen'
- Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.