Typhoon bad 'God SOS' toen hij voor een klif in Zwitserland stond
vandaag · 15:54| Leestijd:2 min
Update: vandaag · 16:00
Wat een bijzonder moment tijdens het programma 'Beste Zangers' van de AvroTros. Zanger en rapper Typhoon (Glenn de Randamie) getuigt van een dieptepunt in zijn leven waarin God zich liet zien en zijn hulproep 'God SOS' hoorde. Terwijl de zanger voor een klif in Zwitserland stond en dacht: 'Misschien is het wel goed zo', kreeg hij antwoord van God.
Zangeres Bente zingt in de uitzending het lied dat Typhoon schreef over dit moment: 'Niemand kan blijven'. Typhoon is zichtbaar geraakt door deze schitterende versie. Van de AvroTros mocht Nederland Zingt dit boeiende fragment delen. We hopen dat het je mag bemoedigen en stilzet bij Gods reddende kracht, ook als alles hopeloos lijkt.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Denk jij aan zelfdoding? Neem 24/7 gratis en anoniem contact op met 113 Zelfmoordpreventie via 0800-0113 of chat op 113.nl
Meest gelezen
- Zangeres Tenira Sturm: 'Psalmen helpen mij om God te loven, ook als ik het niet voel'
Zangeres Tenira Sturm: 'Psalmen helpen mij om God te loven, ook als ik het niet voel'
- Dit weekend in Nederland Zingt: God zorgt altijd voor mij & talenten beheer je
Dit weekend in Nederland Zingt: God zorgt altijd voor mij & talenten beheer je
- Dit weekend in Nederland Zingt: Een weg naar U & De God van het zien
Dit weekend in Nederland Zingt: Een weg naar U & De God van het zien
Lees ook
- Typhoon bad 'God SOS' toen hij voor een klif in Zwitserland stond
Typhoon bad 'God SOS' toen hij voor een klif in Zwitserland stond
- Trinity geeft geloof door: 'We willen verschillende generaties verbinden met muziek'
Trinity geeft geloof door: 'We willen verschillende generaties verbinden met muziek'
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.