Weemoed Woensdag: Psalm 68:10 indrukwekkend gezongen in de haven van Urk
29 juni 2022 · 07:20| Leestijd:1 min
Update: 24 februari 2025 · 15:20
Het is weer woensdag, dus tijd voor de Weemoed Woensdag! En dit wil je even zien: afgelopen zondag werd in de haven van Urk psalm 68:10 op indrukwekkende wijze gezongen!
Afgelopen zondag klonk op het haventerrein van Urk massale samenzang. Het terrein was ingericht als openluchttheater omdat eerder die week de voorstelling 'Eiland in de verte' speelde waar onder meer Willemijn de Munnik aan meedeed. Maar zondag was het de plek om met elkaar te zingen. En daar klonk onder meer deze psalm. Hoe indrukwekkend blijft het om deze woorden te horen! Zing je mee?
Luister hier de gehele psalm:
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Meest gelezen
- Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
- Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
- Luister naar het adembenemende 'Agnus Dei' van VOCES8
Luister naar het adembenemende 'Agnus Dei' van VOCES8
Lees ook
- LEV deelt hoop uit in schijnbaar hopeloze tijden: 'Het zit in de kleine dingen'
LEV deelt hoop uit in schijnbaar hopeloze tijden: 'Het zit in de kleine dingen'
- Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.