De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Willeke is blind, slechthorend en zit bij een koor: 'Ik typ zelf alles uit'
27 juni 2024 · 13:10
Update: 27 juni 2024 · 13:10
Willeke heeft fysiek gezien met een aantal uitdagingen te maken in haar leven. Maar dat weerhoudt haar er niet van om veel plezier te beleven aan het koor waar ze bij zit. Christelijk gemengd koor Immanuel Katwijk deed afgelopen vrijdag mee aan de opnames van Nederland Zingt in Katwijk aan Zee en Willeke was erbij. Ze is onderdeel van het koor en met behulp van het brailleschrift dat ze voor zich had, zong ze alles mee.
'Dat is zeker veel werk ja', zegt ze geamuseerd over het feit dat ze de liederen zelf typt op een braillemachine. Verder vertelt ze over haar lievelingsnummers ('Ik zal er zijn' en 'Toekomst vol van hoop') en laat ze weten nog nooit boos te zijn geweest op God. De antwoorden van Willeke houden ons een mooie spiegel voor. De vrede en rust die ze uitstraalt ondanks haar fysieke beperkingen zijn een lichtend voorbeeld. Laat je inspireren door bovenstaande video!
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: Wachten op de oogst en stilte na de storm
Dit weekend in Nederland Zingt: Wachten op de oogst en stilte na de storm
- Dit weekend in Nederland Zingt: Jezus Overwinnaar & Extra tijd
Dit weekend in Nederland Zingt: Jezus Overwinnaar & Extra tijd
Lees ook
- Chr. Kamper Mannenkoor D.E.V. zingt 'Dierb're Heer en Heiland'
Chr. Kamper Mannenkoor D.E.V. zingt 'Dierb're Heer en Heiland'
- Jurjen ten Brinke: "Samen zingen verbindt, over kerkmuren heen"
Jurjen ten Brinke: "Samen zingen verbindt, over kerkmuren heen"
- Op vakantie met Nederland Zingt: "Ik zou het iedereen aanraden!"
Op vakantie met Nederland Zingt: "Ik zou het iedereen aanraden!"
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.