Aanstaande zondag een bijzondere uitzending van Nederland Zingt Dichtbij
19 maart 2020 · 12:31
Update: 24 februari 2025 · 14:24
In alle onzekerheid die er in deze dagen heerst, zingen we aanstaande zondag liederen van hoop en troost. Liederen die ons bemoedigen en perspectief bieden. En Jurjen ten Brinke gaat op pad met Brigitte Makkinje van Serve The City Amsterdam. Samen gaan zij op zoek naar hoopvolle initiatieven, nu ons land in de greep is van corona.
Een uitzending vol positieve acties - waar jij ook aan kunt bijdragen – met vertrouwde muziek, samenzang en een Bijbelse overdenking. Klik op de button hieronder voor meer informatie over deze uitzending en bekijk alvast welke liederen we gaan zingen. Ook hebben we op die pagina enkele prachtige hulpinitiatieven voor je op een rijtje gezet. Dus zoek je hulp of wil je graag hulp bieden, maar weet je niet hoe? Kijk dan snel verder..
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: Herdenking en Bevrijding
Dit weekend in Nederland Zingt: Herdenking en Bevrijding
- Kies de Psalm van de week voor de Muzikale Fruitmand van 4 mei
Kies de Psalm van de week voor de Muzikale Fruitmand van 4 mei
- Moederdag! Welk lied doet jou denken aan je moeder?
Moederdag! Welk lied doet jou denken aan je moeder?
Lees ook
- Moederdag! Welk lied doet jou denken aan je moeder?
Moederdag! Welk lied doet jou denken aan je moeder?
- Speciale aflevering Bevrijdingsconcert Katwijk aan Zee
Speciale aflevering Bevrijdingsconcert Katwijk aan Zee
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.