
Leestijd: 3 min
Komend weekend zingen we samen weer prachtige liederen om God te danken en te eren! Op zaterdag staat het thema ‘Laat ons samen één zijn’ centraal, en op zondag sluiten we ‘De week van gebed voor eenheid’ zingend af. Lees hieronder wat je kunt verwachten!
De eenheid onder christenen staat deze week centraal. We zingen liederen als ‘Samen in de naam van Jezus’ en ‘U maakt ons één’ vanuit kerken in het hele land.
In deze uitzending wordt "De week van gebed voor eenheid" op muzikale wijze afgesloten. Het thema van deze week was “Ja ik geloof!”. Naast enkele momenten van gebed door Jurjen ten Brinke, zullen er extra veel liederen klinken. Er wordt gezongen vanuit een gevoel van verbondenheid met elkaar én met God.