
Leestijd: 3 min
Er staan weer twee mooie uitzendingen klaar. We zien zaterdag al zingende uit naar de beloofde wederkomst van Christus. En zondag is het de eerste zondag van Advent. Paulien Vervoorn deelt een passende overdenking en we zingen natuurlijk veel. Lees hieronder welke liederen je kunt verwachten.
In deze uitzending staan liederen van verwachting centraal. De verwachting dat Jezus terugkomt. Tot aan die dag is tevens de titel van het Nederland Zingt inspiratieboek dat afgelopen weekend uitkwam. Lees hier meer over het boek van Nederland Zingt. We zingen tijdens deze uitzending samen vanuit kerken in o.a. Amersfoort, Apeldoorn en Kampen.
Op deze eerste zondag van Advent vertelt Paulien Vervoorn de verhalen van de oude Zacharias en de jonge Maria. Beide krijgen ze bezoek van een engel, die hen een bijzondere boodschap brengt. Bij de een leidt dit tot twijfel, bij de ander tot grote verwondering. Gevoelens die misschien ook wel herkenbaar zijn in je eigen geloofsleven. De samenzang komt vanuit diverse kerken in Nederland.