
Leestijd: 2 min
Ze is een creatieve duizendpoot met een ontroerend mooie stem. We zijn blij bekend te kunnen maken dat Elise Mannah op 3 oktober een bijdrage levert aan de Nederland Zingt Dag in Barneveld!
Foto door: Jacqueline de Haas
Elise is een veelzijdig artieste. Zang en theater hebben haar hart. Ze weet mensen te raken met dat wat ze op het podium doet. Luchtigheid en diepgang wisselt ze moeiteloos met elkaar af, dat maakt haar uniek! Elise heeft in het verleden vaker samengewerkt met Nederland Zingt en ging ook meerdere keren met ons mee op reis. Momenteel tourt ze langs theaters met haar muzikale vriendin Elly Zuiderveld.
Hoewel veel volgers van Nederland Zingt Elise Mannah kennen als zangeres, is ze dus meer dan dat! Een creatieve duizendpoot met hart voor God en mensen. Dat zal ook tijdens de Nederland Zingt Dag blijken. Wat Elise haar bijdrage precies gaat zijn, blijft nog even een verrassing! Wat zeker is: Haar aanwezigheid zal een waardevolle en inspirerende aanvulling zijn op het programma van samen zingen en samen geloven.
3 oktober is de grote dag waarop 3500 bezoekers van allerlei (kerkelijke) achtergronden samen komen om God groot te maken en elkaar te ontmoeten. Naast Elise Mannah zullen ook Martin Mans en zijn mannenensemble The Martin Mans Formation een bijdrage leveren aan het programma. Jurjen ten Brinke verzorgt de overdenkingen en de presentatie is in handen van Mirjam Bouwman. De komende weken maken we steeds meer bekend over de invulling van de dag. Bekijk hier de meest recente informatie over de Nederland Zingt Dag 2026.
Kijk je er ook naar uit om samen God groot te maken? Kom dan naar de Nederland Zingt Dag 2026. Druk op de onderstaande knop om een kaartje te reserveren.
Alvast genieten van de mooie stem van Elise? Beluister dan hieronder het lied “Al je haren zijn geteld” dat Elise in 2021 zong in het Oude Kerkje van Kortenhoef.
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
