Het thema van deze week is: 'Door en door goed'
5 januari 2023 · 00:00
Update: 5 januari 2023 · 12:36
Dit weekend zingen we in onze uitzendingen over Gods goedheid. Wanneer het goed met ons gaat, is dat makkelijk te zingen. Maar wanneer we te maken krijgen met pijn en gebrokenheid, is het niet zo eenvoudig. Hoe kun je ook dan zingen van Gods goedheid? En waar is God eigenlijk als het leven moeilijk wordt? Daar staan we deze week bij stil.
Omdat we weer uitzendingen op zaterdag én zondag hebben (hoera!) die heel mooi op elkaar aansluiten, besloten we om elke week een 'themaweek' te houden. Elke donderdag staat er weer een nieuw thema voor je klaar. In onze uitzendingen, online en in onze nieuwsbrief delen we artikelen, liederen en verhalen die hier mooi bij aansluiten.
Nederland Zingt: U bent door en door goed | Zaterdag 7 januari, 17:45 op NPO2
God is door en door goed, Hij is in en in liefde. Daarover schreef zangeres Eline een prachtig lied. In de uitzending zingen we dat lied samen en horen we een interview waarin Eline er meer over vertelt.
Deze liederen gaan we zingen:
- Jezus, leven van ons leven
- Psalm 130
- Zo lief had God de Vader ons
- Door en door goed
- O, schepper God, die alles grondt
- Laat ons de Heer lofzingen
Nederland Zingt op zondag: Waar is God als het leven te moeilijk wordt? | Zondag 8 januari, 11.05 op NPO2
Misschien heb jij de vraag ook wel eens gesteld: "Waar is God?' Als er verschrikkelijke dingen gebeuren, is het soms moeilijk om de hand van God te ontdekken. Hoe kan het dat een goede God dit laat gebeuren? We zingen liederen die bij deze moeilijke vragen pas. Dominee Albert Jan Treur verzorgt de overdenking.
Deze liederen gaan we zingen:
- Al wie dolend in het donker
- Geloofd zij God met diepst ontzag
- Een schip onderweg
- Wees niet bang
- Alles wordt nieuw
- Als alles duister is
- Hoog boven alle vragen
Meest gelezen
- Maastricht geraakt door André Rieu met 'Nearer my God to Thee'
Maastricht geraakt door André Rieu met 'Nearer my God to Thee'
- Mannenzang in Katwijk onverminderd populair: Van Opwekking 334 tot Psalm 91
Mannenzang in Katwijk onverminderd populair: Van Opwekking 334 tot Psalm 91
- Dit weekend in Nederland Zingt: Katwijk - Door alles heen
Dit weekend in Nederland Zingt: Katwijk - Door alles heen
Lees ook
- Dit weekend in Nederland Zingt: Katwijk - Door alles heen
Dit weekend in Nederland Zingt: Katwijk - Door alles heen
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.