Hoe beleef jij advent dit jaar? Vertel het ons!
10 december 2020 · 11:13
Update: 24 februari 2025 · 14:27
Het jaar 2020 is heel anders gelopen dan we aan het begin van dit jaar hadden gedacht. Ook de komende kerstdagen zullen er waarschijnlijk heel anders uitzien dan andere jaren. Hoe beleef jij deze adventsperiode? En met welke gedachtes steek jij nu de adventskaars aan?
Wij horen graag hoe jij deze tijd beleeft en vooral wat jou hoop geeft deze dagen. Waar kijk je naar uit? Wat verwacht jij van deze kerstdagen? Dat hoeft niet groots te zijn. Het afgelopen jaar hebben we immers gemerkt dat juist de kleine dingen in het leven minstens zo belangrijk zijn. We zijn die kleine momenten van hoop gaan koesteren.
Vertel het ons
Dus kijk je deze dagen bijvoorbeeld uit naar het bezoek van je (klein)kind? Of hoop je op een bemoedigend lied tijdens de kerstdienst?
Vertel het ons! Deel je verhaal met ons via Facebook, Instagram of stuur een mail naar nederlandzingtonline@eo.nl
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: Herdenking en Bevrijding
Dit weekend in Nederland Zingt: Herdenking en Bevrijding
- Kies de Psalm van de week voor de Muzikale Fruitmand van 4 mei
Kies de Psalm van de week voor de Muzikale Fruitmand van 4 mei
- Organist Gerwin van der Plaats had een moeilijke start: 'Ik was boos op God'
Organist Gerwin van der Plaats had een moeilijke start: 'Ik was boos op God'
Lees ook
- Moederdag! Welk lied doet jou denken aan je moeder?
Moederdag! Welk lied doet jou denken aan je moeder?
- Speciale aflevering Bevrijdingsconcert Katwijk aan Zee
Speciale aflevering Bevrijdingsconcert Katwijk aan Zee
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.