Navigatie overslaan
Word vriend

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Mooi! Arie zit in zijn tuin en dan gebeurt dit...

16 juli 2024 · 20:30

Update: 23 juli 2024 · 10:28

Het zal je maar gebeuren: Je zit lekker in je tuin en dan wordt je plots overspoeld met lofzang. Het gebeurde Arie uit Katwijk. De directeur van de naastgelegen school nam afscheid en Kees Kraayenoord was uitgenodigd om te komen zingen. Dus werd Arie getrakteerd op een mini-tuinconcert.

Arie heeft er erg van genoten (en hopelijk alle buren ook). Hoe mooi is het dat je in de open lucht God kunt loven en prijzen. Dat zouden we toch eigenlijk veel vaker moeten doen. Of zoals Psalm 104 zegt: "Voor de HEER wil ik zingen zolang ik leef, een lied voor mijn God zolang ik besta."

facebook

De weergave van Facebook vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Heb je ook iets leuks of bijzonders meegemaakt rondom een lied? Laat het ons weten en misschien delen we jou verhaal met onze community. Mail ons op nederlandzingtonline@eo.nl of stuur ons een berichtje via Facebook op Instagram. Dankjewel!

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Nederland Zingt

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.

Lees onze privacyverklaring.