De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Worship op Woensdag: Al wat ik ben (Jezus ik geloof in U)
16 november 2022 · 06:03| Leestijd:1 min
Update: 14 november 2022 · 16:22
Het is weer woensdag, dus delen we een mooi worshiplied met je. Dit keer een lied dat prachtig past bij het thema van deze week: Al wat ik ben.
Deze dagen staat Nederland Zingt in het teken van een mooie Bijbeltekst uit Jesaja. "Tot in je ouderdom blijf Ik dezelfde, tot in je grijsheid zal Ik je steunen. Wat Ik gedaan heb, zal Ik blijven doen, Ik zal je steunen en beschermen." Deze prachtige tekst uit Jesaja 4 inspireerde ons voor het thema van deze week.
Het lied 'Al wat ik ben' past daar mooi bij. In dit Opwekkingslied (697) wordt bezongen: 'En de reden dat ik leef, de reden dat ik zing, bent U alleen!' God blijft ons tot in onze grijze dagen steunen, en wij mogen hem daarvoor lofzingen en dankzeggen! Zing je mee?
Meest gelezen
- Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
- Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
Lees ook
- Dit weekend in Nederland Zingt: Ja, God is goed (vanuit Apeldoorn) & een gehoortest
Dit weekend in Nederland Zingt: Ja, God is goed (vanuit Apeldoorn) & een gehoortest
- Wie mis jij? Herinner dierbaren in tv-uitzending van Nederland Zingt
Wie mis jij? Herinner dierbaren in tv-uitzending van Nederland Zingt
- Aagje heeft alzheimer, maar zingen in verpleeghuis doet haar goed
Aagje heeft alzheimer, maar zingen in verpleeghuis doet haar goed
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.