Dit lied bleef Femke in 2022 het meeste bij
30 december 2022 · 00:00
Update: 29 december 2022 · 20:46
Welk lied maakte op jou het meeste indruk in 2022? Dat vertellen de leden van het Nederland Zingt team in deze laatste week van het jaar. Vandaag deelt Stagiaire Femke haar favoriete lied van het afgelopen jaar: "God wijst mij een weg".
Als ik 'God wijs mij een weg' luister, ervaar ik een bepaalde ontspanning dat God de leiding heeft. En dat Hij mij de weg leidt dat Hij heeft bedacht. Daarna is Hij het die mij elke dag nieuwe liefde en kracht geeft. Als ik mijn hand in die van Hem leg, dan wijst Hij mij de weg. Ook als ik moe ben, mag ik vragen of Hij mij aan de hand neemt.
Daarin vind ik een bepaalde rust, ontspanning, vreugde en vrede. Zelfs als de toekomst onzeker is en ik niet weet wat ik wil doen, dan herinnert dit lied mij dat ik erop mag vertrouwen dag God mij de weg wijst.
Meest gelezen
- Moederdag! Welk lied doet jou denken aan je moeder?
Moederdag! Welk lied doet jou denken aan je moeder?
- Speciale aflevering Bevrijdingsconcert Katwijk aan Zee
Speciale aflevering Bevrijdingsconcert Katwijk aan Zee
Lees ook
- Maastricht geraakt door André Rieu met 'Nearer my God to Thee'
Maastricht geraakt door André Rieu met 'Nearer my God to Thee'
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.