Navigatie overslaan
Word vriend

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Dit weekend in Nederland Zingt: Licht van de wereld

15 juni 2023 · 06:50

Update: 15 juni 2023 · 11:31

'Jullie zijn het licht van de wereld.’ Deze uitspraak van Jezus staat deze week centraal in Nederland Zingt! God roept ons op om een licht te zijn voor de mensen om ons heen. Daarover gaan de liederen die we in deze herhaling zingen. Ben je benieuwd hoe jij Gods licht door je heen kan laten stralen? Dat zie én hoor je in deze uitzending!

Nederland Zingt: Jullie zijn een licht in de wereld | Zaterdag 17 juni, 18:05 uur op NPO2

Wij mogen iets van het licht en de liefde van Jezus laten zien aan de mensen om ons heen. Dat kun je op verschillende manieren doen. Bijvoorbeeld door muziek! Dat zie én hoor je in deze uitzending!

Deze liederen gaan we zingen

  • God enkel licht (Samenzang, Edam)
  • Liefde Gods die elk beminnen (Samenzang, Doesburg)
  • God van liefde God van trouw (Suzanne van der Velde, Nieuwpoort )
  • Father we love You (Vocaal Ensemble Confianza (olv Bert Noteboom, Doetinchem)
  • De kracht van Uw liefde (JGK Immanuel, Vianen)
  • Maak ons tot een stralend licht (The Choir Company Vocals, Utrecht)

Nederland Zingt op zondag: De waarde van Gods woord | Zondag 18 juni, 11:05 op NPO2

Deze zondag staan we stil bij de wetten van God. Die lijken soms heel beklemmend en beperkend. Maar in werkelijkheid geven ze je de ruimte die je nodig hebt. Daarover spreekt Jurjen ten Brinke en zingen liederen die daar prachtig op aansluiten.

Deze liederen gaan we zingen

  • Here Jezus, om Uw woord (Samenzang, Maasland)
  • Jezus ik geloof in U (Samenzang, Joke Buis, Ede)
  • Door de wereld gaat een woord (Samenzang, Doesburg)
  • Thy word (Suzanne van der Velde, Nieuwpoort)
  • Psalm 119 (Christelijk Jongerenkoor Jigdaljahu en Samenzang, Schiedam)
  • God maakt vrij (Vocals 'Circle of Friends', Westzaan)

      Deel dit artikel:

      Meest gelezen

      Lees ook

      Mis niets van Nederland Zingt

      Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.

      Lees onze privacyverklaring.