
Leestijd: 3 min
Dit weekend is er een speciale uitzending vanuit de Open Doors dag! Naast de mooie liederen die we zingen, spreekt presentator Jurjen ten Brinke met de Iranese zangeres Derya. Op zondag staat er ook een prachtige bemoediging voor je klaar van Simon Visser, spreker van Open Doors. Lees hieronder meer!
Vrijuit je geloof bezingen is op vele plekken in deze wereld niet mogelijk. Open Doors zet zich hiervoor in om hoop te brengen, zelfs op plekken waarvan je twijfelt of daar nog wel hoop is, toekomst en blijdschap. In deze bijzondere uitzending vanuit de Open Doors dag zingen we met elkaar mooie liederen. Ook gaat presentator Jurjen ten Brinke met de Iraanse zangeres Darya in gesprek. Ze hebben het over de waarde van muziek, juist als je met vervolging te maken hebt.
God is trouw! Ook vandaag zijn deze bijzonder mooie woorden, waarheid. Soms zijn er momenten die je aan het twijfelen brengen over de aanwezigheid van God in je leven. Want juist op de momenten van eenzaamheid, verdriet, pijn of teleurstelling verlangen we zo naar Zijn grote trouw. Maar we mogen weten dat het gevoel van teleurstelling of eenzaamheid, niets zegt over de aanwezigheid van God in ons leven. Daarover deelt Simon Visser, van Open Doors, deze zondagmorgen, een prachtige bemoediging om van doordrongen te worden.