Sprekers en thema Nederland Zingt Event Sneek bekend!
15 oktober 2024 · 17:00| Leestijd:3 min
Update: 24 januari 2025 · 10:17
9 november komen we met een grote groep zangliefhebbers bij elkaar in de prachtige Martinikerk in Sneek. Om God groot te maken en uit de Bijbel te leren. Vandaag maken we bekend wie de sprekers zijn op het event en wat het thema is van deze dag. Lees snel verder.
Sprekers Nederland Zingt Event Sneek
Dit keer zijn er twee sprekers op het Nederland Zingt Event: Jurjen ten Brinke en Jannica van Barneveld.
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Jannica van Barneveld
Jannica is aanbiddingsleider en spreker bij de Mozaiek in Veenendaal. Ze is eerder bij Nederland Zingt betrokken geweest tijdens live-uitzendingen in de corona-periode. Veel jongere EO-volgers kennen haar als spreker van de EO-jongerendag. Jannica is 36 jaar en woont samen met haar man William, dochter Vieve en zoontje Joah in Veenendaal. Al als jong meisje raakte ze gefascineerd door Gods liefde, haar oma was daarin haar grote voorbeeld. Maar in 2018 stond Jannica haar leven op de kop toen ze door leverfalen acuut in het ziekenhuis werd opgenomen. Waarom heeft U dit toegelaten?, was een vraag waar ze mee worstelde. Inmiddels weet en ervaart ze dwars door alles heen Gods trouw, liefde en leiding. En daar spreekt ze dan ook graag over.
Jurjen ten Brinke
Jurjen ken je waarschijnlijk als vaste spreker bij Nederland Zingt op Zondag. Ook is hij een bekend gezicht bij Nederland Zingt dagen en Events en presenteert hij verschillende EO-programma's en podcasts. Hij en zijn vrouw Marijke wonen samen met hun vier kinderen in Amsterdam. Ze voelen zich geroepen om daar het evangelie te brengen en van God te getuigen. Vanuit die roeping is Jurjen voorganger bij de kerk Hoop voor Noord in Amsterdam-Noord en wonen zij in onze hoofdstad, waar maar weinig mensen in Jezus geloven. Door juist hier te wonen, willen ze iets van Gods goedheid doorgeven, vertelde hij eerder in deze video.
Thema: Heer wijs mij Uw weg!?
Jannica en Jurjen zullen met ons stilstaan bij het thema 'Heer wijs mij Uw weg!?'. Met een uitroepteken, want God leidt mensenlevens! Dat staat vast. En daarover lezen we ook regelmatig in de Bijbel. Maar ook met een vraagteken, want soms ben je de weg kwijt en vraag je je af of God nog wel deze wereld leidt. Tijdens dit event staat de uittocht uit Egypte zoals beschreven in het Bijbelboek Exodus centraal. Exodus 14 gaan we met elkaar lezen. Welke lessen vinden we daarin voor onze levens?
Laatste kaarten
Meest gelezen
- Massale samenzang in Kampen, bekijk hier de speciale uitzending van Nederland Zingt
Massale samenzang in Kampen, bekijk hier de speciale uitzending van Nederland Zingt
- Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
Dit zijn de liederen die vroeger vaak in kerken klonken – en die nu gemist worden
- Luister naar het adembenemende 'Agnus Dei' van VOCES8
Luister naar het adembenemende 'Agnus Dei' van VOCES8
Lees ook
- LEV deelt hoop uit in schijnbaar hopeloze tijden: 'Het zit in de kleine dingen'
LEV deelt hoop uit in schijnbaar hopeloze tijden: 'Het zit in de kleine dingen'
- Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
Dit weekend in Nederland Zingt: 'Gerechtigheid/Heer ontferm U' en 'Onbezorgd leven - Micha zondag'
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.