Maarten Wassink over het afgelopen jaar, vertrouwen op God en samen zingen
18 februari 2021 · 11:16
Update: 24 februari 2025 · 15:00
Ook dirigent Maarten Wassink zag vorig jaar maart, toen het coronavirus ook in Nederland kwam, zijn agenda in een keer leeg geveegd worden. Geplande concerten en optredens gingen niet door en samen zingen werd, en wordt, nauwelijks nog gedaan.
Maarten vertelt ons over het afgelopen jaar en wat dat voor hem betekende. Daarnaast blikt hij alvast met ons vooruit naar het moment dat we weer samen mogen zingen. Welk lied zou hij dan als eerste zingen met ons?
Lukt het niet om deze video af te spelen? Klik dan hier voor hulp.
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Over Maarten Wassink
Maarten is de afgelopen jaren zeer regelmatig bij Nederland Zingt te zien geweest met zijn koor The Choir Company. Samen met dat koor zong hij onder andere bij de opname in Breda in 2018, op de Nederland Zingt Dag in 2019 en bij de opname in Maasland in 2020. Bekijk hieronder enkele prachtige video’s met The Choir Company en zie dat Maarten niet alleen dirigeert, maar zelf ook nog eens meezingt!
Lukt het niet om onderstaande video’s af te spelen? Klik dan hier voor hulp.
'Overwinningslied' (Breda 2018)
'God van licht' (Nederland Zingt Dag 2019)
'Met open armen' (Maasland 2020)
Meest gelezen
- Dit weekend in Nederland Zingt: Wachten op de oogst en stilte na de storm
Dit weekend in Nederland Zingt: Wachten op de oogst en stilte na de storm
- Jong stel zoekt God en komt dan hier: 'Kippenvel!'
Jong stel zoekt God en komt dan hier: 'Kippenvel!'
Lees ook
- Jurjen spreekt kerkganger: "Het gaat hier niet om ons draaiboek, maar om wat Hij wil doen"
Jurjen spreekt kerkganger: "Het gaat hier niet om ons draaiboek, maar om wat Hij wil doen"
- “Een liefdeslied voor onderweg” – Sera Noa over Symfonie, Zuid-Afrika en Gods trouw
“Een liefdeslied voor onderweg” – Sera Noa over Symfonie, Zuid-Afrika en Gods trouw
Mis niets van Nederland Zingt
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt luistertips en het laatste nieuws over onze uitzendingen en evenementen.
Lees onze privacyverklaring.